Главное меню
Корзина

Готові зернові

Готові зернові


Brand: Robin
Конопля консервована з подрібнених зерен – виготовляється безпосередньо в банках, зерна проходять спеціальну термічну обробку, що забезечує максимальне збереження поживних властивостей та аромату продукту. Повністю готова до використання самостійно та в поєднанні з бойлами, пелетсом та іншими суміша..
145.00 грн.
"MIX-6" (мелений мікс з 6 зерен) "MIX-6" (мелений мікс з 6 зерен)
Відсутнє
Brand: Robin
Мікс 6-ти зерен подрібнений Natural – виготовляється безпосередньо в банках, зерна проходять спеціальну термічну обробку, що забезпечує максимальне збереження поживних властивостей та аромату продукту. Багатокомпонентний мікс повністю готовий до використання самостійно та в поєднанні з бойлами, пеле..
105.00 грн.
Crushed Tiger Nuts (мелений тигровий горіх) Crushed Tiger Nuts (мелений тигровий горіх)
Відсутнє
Brand: Robin
Тигровий горіх подрібнений консервований – виготовляється безпосередньо в банках, зерна проходять спеціальну термічну обробку, що забезечує максимальне збереження поживних властивостей та аромату продукту. Використовується в якості самостійної насадки або в поєднанні з бойлами, пелетсом та іншими су..
195.00 грн.
Hemp Seeds (конопля) - 900 мл Hemp Seeds (конопля) - 900 мл
Відсутнє
Brand: Robin
Конопля консервована з цілих зерен – виготовляється безпосередньо в банках, зерна проходять спеціальну термічну обробку, що забезечує максимальне збереження поживних властивостей та аромату продукту. Повністю готова до використання самостійно та в поєднанні з бойлами, пелетсом та іншими сумішами.Скл..
145.00 грн.
Tiger Nuts (тигровий горіх) Tiger Nuts (тигровий горіх)
Відсутнє
Brand: Robin
Тигровий горіх консервований – виготовляється безпосередньо в банках, зерна проходять спеціальну термічну обробку, що забезечує максимальне збереження поживних властивостей та аромату продукту. Використовується в якості самостійної насадки або в поєднанні з бойлами, пелетсом та іншими сумішами. Скла..
195.00 грн.
"MIX-6" (мікс з 6 зерен) "MIX-6" (мікс з 6 зерен)
Відсутнє
Brand: Robin
Мікс 6-ти зерен цільнозерновий Natural – виготовляється безпосередньо в банках, зерна проходять спеціальну термічну обробку, що забезпечує максимальне збереження поживних властивостей та аромату продукту. Багатокомпонентний мікс повністю готовий до використання самостійно та в поєднанні з бойлами, п..
105.00 грн.
MIX-6 "Мікро-зерно" 900 мл
Відсутнє
Brand: Robin
MIX-6" ROBIN "Мікро-зерно" ж/б 900 мл - це високоякісний зерновий мікс який чудово підходить для ловлі навесні, або восени. Завдяки дрібній фракції, риба ним не наїдається, а також витрачає більше часу на вашій точці, що збільшує шанс віднайти вашу насадку. Також, данний зерновий мікс проходить терм..
95.00 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)