Главное меню
Корзина

Натуральні екстракти

Натуральні екстракти


Beta-Stim (натуральний бетаїн) - 500 мл
Новинка
Brand: Crazy Carp
Beta-Stim - це повністю натуральний рідкий бетаїн темного кольору і один з кращих атрактантів на ринку сьогодні. Ця темна рідина виходить при виготовленні цукру з цукрових буряків, яка є природним кормовим стимулятором для коропа та інших видів риб. Вона використовується в промисловості з виробництв..
449.00 грн.
Corn Steep Liquor (CSL) - 500 мл
Новинка
Brand: Crazy Carp
Corn Steep Liquor (C.S.L.) - рідкий кукурудзяний екстракт став одним з найбільш успішних рідких добавок за останні кілька років. Ця коричнева рідина, має характерний пивний аромат і злегка гіркий дріжджовий смак. CSL - добре підходить для основ болів, пелетcов, зернових, горіхів, стік і спод міксів..
149.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Minamino (original) - це дуже розчинна рідка суміш з екстрактів печінки та селезінки, приходить нам з Англії від однієї з найавторитетніших компаній. Вона містить більше 10 незамінних амінокислот, вітаміни B та безліч різних мінералів. Це одна з найбільш повних рідких харчових продуктів на ринку. Ко..
1399.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Наш рідкий Robin Red Liquid (Haith's) зроблений з оригінального Robin Red від Haith's.Легендарний Robin Red від Haith's є основним інгредієнтом практично у всіх найуспішніших принадах, і ймовірно найвідоміший. Його солодкий, пряний смак і аромат, темно-червоний колір з повним змістом жирів, природни..
499.00 грн.
Amino Blend (аміно бленд) - 500 мл Amino Blend (аміно бленд) - 500 мл
Новинка
Brand: Crazy Carp
Amino Blend – унікальне поєднання потужних рідких стимуляторів апетиту, які швидко розчиняються при різних температурах води та поширюють важливі амінокислоти, які здатні підвищити якість будь-якої приманки. Рекомендації з дозування: 30 мл/кг..
499.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Anchovy Extract - справжній екстракт зі свіжих анчоусів. Ця повністю натуральна рідина утворена в процесі 18 місячної ферментації анчоусів разом із додаванням солі та цукру, що створює дуже пікантний готовий продукт.Використання екстракту з анчоусів нескінченне, він є чудови..
399.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Meat Amino - це абсолютно новий, повністю натуральний високостимулюючий гідролізат на основі м'яса, який наповнений величезною кількістю амінокислот (90% у вільний формі) і має вміст білка більше 50%. Смакові якості та засвоєння цієї рідини не мають рівних.Цей екстракт, тільки нещодавно з'явилася на..
399.00 грн.
Red Fish Extract (червона риба) - 500 мл Red Fish Extract (червона риба) - 500 мл
Новинка
Brand: Crazy Carp
Red Fish Extract - гідролізований екстракт з білків океанічної риби, який використовується в найякісніших кормах для риб та інших тварин. Він містить приблизно 90% гідролізованих білків (пептидів і вільних амінокислот). Густий і дуже привабливий для коропа, з сильним рибним ароматом. Ідеально підход..
449.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Tiger Nut Extract - по справжньому багатофункціональна рідка добавка для використання з будь-яким видом приманки: бойл, донна прикормка, пелетс, стік мікс, метод мікс або спод мікс. Це дуже солодкий молочний концентрат з тигрового горіха від якого короп просто сходити з розуму. Цю рідину дуже добре ..
650.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Tunamino (Tuna L030) - рідкий екстракт тунця, що постачається виробником оригінального L030 (Marine Amino), цей дуже привабливий ультра розчинний/засвоюваний екстракт риб'ячого білка, отриманий з чистого м'яса тунця, наповненого амінокислотами, білками, солями і т.д. Він гідролізується зі свіжого си..
400.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Aminol (Fish Protein) - цей екстракт виходить після приготування білої морської риби, такої як сардина та тріска, які дуже багаті на вільні амінокислоти. При попаданні в воду, посилає потужні харчові сигнали на значні відстані навіть у холодній воді. Він не буде розчиняти ПВА або гранульований корм ..
299.00 грн.
Liver Extract (екстракт печінки) - 500 мл
Новинка
Brand: Crazy Carp
Liver Extract (Hydrolysate) - використовується в харчовій промисловості для домашніх тварин (котів та собак) як підсилювач смаку. На думку Howard E. Loeb - біолога зі Сполучених Штатів, він відмінно підходить в якості карпового аттрактанта. Екстракт з печінки дає хороший смак і аромат практично будь..
449.00 грн.
Squid Hydro Extract - 500 мл
Відсутнє
Brand: Crazy Carp
NEW 2023Наш новий гідролізат преміум-класу з кальмарів розроблено з використанням 100% чистих кальмарів і має набагато сильніший аромат. Він також набагато краще розчинний і має чорний колір. Ще один рідкий гідролізат, який нам пощастило отримати від провідного світового виробника преміальних функці..
499.00 грн.
Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)