Главное меню
Корзина

Reflex Liquid

Reflex Liquid
Reflex Liquid: Amnesia Reflex Liquid: Amnesia
Новинка
Brand: Crazy Carp
Reflex Liquid: Amnesia - це інтенсивно червоний, дуже привабливий «дим для насадки», який містить високий рівень нашої секретної суміші аромату Amnesia, вільні амінокислоти, масла та ефіри, що в комплексі значно підвищує ефективність вашої насадки. Ця рідина розповсюджується у всіх шарах води та кон..
249.00 грн.
Reflex Liquid: Thai Belachan Reflex Liquid: Thai Belachan
Новинка
Brand: Crazy Carp
Reflex Liquid: Thai Belachan - це інтенсивно помаранчевий, дуже привабливий «дим для насадки», який містить високий рівень нашої секретної суміші аромату Thai Belachan, комплекс амінокислот, масла та ефіри, що в комплексі значно підвищує ефективність вашої насадки. Ця рідина розповсюджуєть..
249.00 грн.
Reflex Liquid: The Nutz Reflex Liquid: The Nutz
Новинка
Brand: Crazy Carp
Reflex Liquid: The Nutz - це інтенсивно жовтий, дуже привабливий «дим для насадки», який містить високий рівень нашої секретної суміші аромату The Nutz, вільні амінокислоти, масла та ефіри, що в комплексі значно підвищує ефективність вашої насадки. Ця рідина розповсюджується у всіх шарах води та кон..
249.00 грн.
Reflex Liquid: Devil Squid Reflex Liquid: Devil Squid
Відсутнє
Brand: Crazy Carp
Reflex Liquid: Devil Squid - це інтенсивно рожевий, дуже привабливий «дим для насадки», який містить високий рівень нашої секретної суміші аромату Devil Squid, вільні амінокислоти, масла та ефіри, що в комплексі значно підвищує ефективність вашої насадки. Ця рідина розповсюджується у всіх шарах води..
249.00 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)