Главное меню
Корзина

Fireballs Pop-ups

Fireballs Pop-ups
Acid Pear & Belachan: Pop-ups (кисла груша та белачан) - 8 мм Acid Pear & Belachan: Pop-ups (кисла груша та белачан) - 8 мм
Новинка
Brand: Crazy Carp
Acid Pear & Belachan - тонка суміш груші, масляної кислоти в поєднанні з белачаном, дає по справжньому унікальний аромат. Ці плаваючі бойли мають прекрасний теплий, фруктово-креветочний аромат, який вабить коропа як магніт. Топ приманка, не залежно від пори року!Fireballs Pop-ups - виг..
170.00 грн.
Krill & Strawberry: Pop-ups (кріль та полуниця) - 8 мм Krill & Strawberry: Pop-ups (кріль та полуниця) - 8 мм
Новинка
Brand: Crazy Carp
Krill & Strawberry - ми довгий час тестували плаваючі бойли з ароматом криля і нарешті знайшли поєднання, яке приносило результати практично в усіх умовах. Ми можемо гарантувати, що Вам ніколи не доводилося нюхати щось подібне. На нашу думку, аромат криля і полуниці майбутній фаворит цього сезону.Fi..
170.00 грн.
Monster Crab & Cranberry: Pop-ups (монстр краб та клюква) - 8 мм Monster Crab & Cranberry: Pop-ups (монстр краб та клюква) - 8 мм
Новинка
Brand: Crazy Carp
Monster Crab & Cranberry - один з кращих ароматів на ринку, який включає в себе змішані разом морські та фруктові суміші, щоб створити унікальний ароматичний профіль. Просто неймовірну кількість коропів було спіймано на цю комбінацію. Тут просто нема чого додати, приманка номер один практично на всі..
170.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Pineapple & Banana Pop-ups - зрозуміло, що ми не змогли б зробити лінійку плаваючих бойлів, не включивши в нього грандіозний ананасовий аромат, який добре зарекомендував себе в історії сучасного карпфішингу. Також, ми додали найкращий смак банана на ринку, щоб збільшити привабливість ц..
170.00 грн.
Red Fish & Plum: Pop-ups (червона риба та слива) - 8 мм Red Fish & Plum: Pop-ups (червона риба та слива) - 8 мм
Новинка
Brand: Crazy Carp
Red Fish & Plum Pop-ups - якби ми мали вибрати один рибний аромат, щоб повністю покластися на нього, Red Fish був би одним з них. Він забезпечує стимулюючий і затяжний запах червоної риби з багатим маслянистим смаком. У поєднанні, ймовірно з одним їх кращих фруктових ароматів сливи, ця приманка збер..
170.00 грн.
Squid & Scopex: Pop-ups (кальмар та скопекс) - 8 мм Squid & Scopex: Pop-ups (кальмар та скопекс) - 8 мм
Новинка
Brand: Crazy Carp
Squid & Scopex Pop-ups - комбінація з неперевершеним послужним списком по всій Європі. Ці бойли можуть пахнути для Вас не зовсім знайомо, але обидва аромати розроблені та сформульовані виключно кращими фахівцями з Англії. Дуже ефективна насадка, яка може використовуватися з повною впевненістю при вс..
170.00 грн.
Tiger Nut & Tangerine: Pop-ups (тигровий горіх та мандарин) - 8 мм Tiger Nut & Tangerine: Pop-ups (тигровий горіх та мандарин) - 8 мм
Новинка
Brand: Crazy Carp
Tiger Nut & Tangerine Pop-ups - дуже ніжний і приємний аромат тигрового горіха в поєднанні з потужним цитрусовим запахом мандарина. Ці кульки неймовірно ефективні в холодній воді, і особливо там, де короп обожнює тигровий горіх. Інтенсивний аромат мандарина, допоможе вам на смердючому мулі, де стійк..
170.00 грн.
Peach & Mango (персик та манго) - 8 мм Peach & Mango (персик та манго) - 8 мм
Відсутнє
Brand: Crazy Carp
Peach & Mango (персик та манго) - неймовірне поєднання двох дуже популярних ароматів персику та манго. Одночасно різкий та ніжний фруктово-ягідний профіль, допоможе вам на смердючому мулистому дні. Цей колір та аромат неймовірно ефективний при будь-яких температурах води.Fireballs Pop-ups - ..
170.00 грн.
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)