Главное меню
Корзина

Білки (протеїни)

Brand: Crazy Carp
BROCACEL® (Yeast cells powders)Це одна з найбільш цінних розповсюджених сухих дріжджів наявних сьогодні на ринку. BROCACEL® являється чистою висококонцентрованою дріжджовою культурою зробленою з Saccharomyces Cerevisiae. Під час процесу ферментації, клітини дріжджів виробляють багато метаболітов. Ці..
149.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Ніжно вершковий універсальний порошок, що містить приблизно 22% білка, одержуваного з виробництва знежиреного молока, є добрим джерелом ліпідів/жирів, тому слід враховувати при використанні інших продуктів з високим вмістом жирів разом із вашими кормами / приманками цей замінник сухого молока для те..
80.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Feather Meal (hydrolyzed) - також відомий як кератин, цей продукт зроблений зі свіжого пір'я птаха, в процесі автоклавного гідролізу, теплової сушки, подрібнення, охолодження і упаковки. Перед сушінням гідроліз руйнує білкові зв'язки в сировині і робить це блюдо легко засвоюваним.Гідролізоване пір'я..
150.00 грн.
Haith's® CLO (Cod Liver Oil) Haith's® CLO (Cod Liver Oil)
Новинка
Brand: Haith's
Haith's® CLO (Cod Liver Oil) - это оригинальный чистый Sluis CLO, высококачественный птичий корм с добавлением Cod Liver Oil (масло печени трески). Это ценный источник углеводов, которые являются главным компонентов в HNV (высокопитательных) бойлах.Haith's® CLO (Cod Liver Oil) - извест..
149.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Hemp Meal - це не жирне борошно з конопель з вмістом жиру 7% і білка 30%. Вона багата вітамінами, незамінними амінокислотами і відмінно засвоюється коропом. З цих причин вона вважається цінним інгредієнтом для всіх базових сумішей.через наявність в її складі хлорофілу, еко борошно з конопель має зел..
80.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Hemp Protein Extract - порошко-подібний екстракт з насіння конопель. Він містить не менше 50% протеїну і є добре відомим аттрактантом для будь-якої риби. Характеризується розчинністю і низьким рівнем жиру.Hemp Protein Extract - дуже поживний порошок, в якому багато природних поживних компонентів для..
99.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Повністю розчинний у воді та маслі емульгатор. Найкращий з усіх лецитинових порошків, які ми спробували. Через його відмінних характеристик, вам потрібно буде використовувати його набагато менше ніж стандартний емульгатор (порошковий чи рідкий).Характер продукту: жовтий / світло-коричневий тонкий по..
120.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Maize Flour - кукурудзяне екструдоване борошно, проводитися методом короткочасного впливу температури і тиску. Воно використовується для збільшення обсягу базової суміші, а також має сполучну здатність для приготування бойлів. Незважаючи на те, що в кукурудзі не так багато поживних речовин, короп зн..
40.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Абсолютний хіт серед інгредієнтів для виготовлення бойлів.Premium Crayfish Meal - перемелений і висушений річковий рак, який є природним джерелом харчування у всіх озерах і короп просто обожнює його. Він має чудовий запах і досить грубу структуру, яка надає хрест вашої приманки. Це 100% натурал..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Rennet Casein - високоякісний рафінований молочний білок, який виробляється з додаванням ферменту Rennet до сирному коров'ячого молока. Він містить 91% протеїну і при використанні разом з Acid Casein, дає приманки більш повний амінокислотний профіль, що забезпечує відмінну засвоюваність.Країна вироб..
249.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Shrimp Shell Meal - це мука з креветки, яка включає в себе мелену креветку разом з панцирами. Вона збагачує корисними мінералами вашу приманку і дасть їй додатковий хруст. Цей інгредієнт досить легкий і добре підходить як доповнення до вашого стік або спод міксу. Він допомагає вашим часткам розповсю..
149.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Soya Flour (No fatt) - знежирене соєве екструдоване борошно, проводитися методом короткочасного впливу температури і тиску. Дуже тонко подрібнена борошно, містить близько 44-45% протеїну і 2% жиру. Вона забезпечує хорошу прокатку тесту і є надзвичайно популярним інгредієнтом, який короп знаходить як..
70.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Wheat Germ - борошно із зародків пшениці. В протягом багатьох років в коропового лову, використовується при виробництві бойлів для холодної води. Вона дуже добре засвоюється коропом і покращує кишкову флору риби. Цей подрібнений порошок із зародків пшениці підходить для все сезонних приманок.До..
100.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Whey Protein Concentrate 80 (WPC 80) - це концентрат сироваткового білка, який містить мінімум 80% білка і є одним з HNV інгредієнтом для бойлів. Він володіє відмінними якостями, які допомагають тримати форму і додає гладкість наживки, що робить прокатку тіста дуже легкоюWPC 80 - дуже добре використ..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Crushed Hemp Seed - являє собою роздроблені насіння конопель найвищої якості і служить чудовою добавкою в суміші для «методу», спода, ПВА-стіків та іншого виду комбінованого підгодовування.Дрібні частинки конопель активно залучають рибу, виділяючи масло і ароматичні речовини, які зробили конопл..
99.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Kelp Meal - це дуже збагачені натуральні морські водорості. Зібрані в живому стані, ці водорості висушуються на сонці, що б отримати зайву вологу, потім подрібнюються до конкретних розмірів частинок. Ці гранули з бурих водоростей дуже багаті мінералами, амінокислотами і вуглеводами. Після проведення..
100.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Acid casein 90mesh -  це високоякісний сухий кислотний казеїн, який є чудовим HNV ((high nutrional value) інгредієнтом для будь-якої приманки. Водорозчинні білки такого казеїну (більше 90%), роблять цей продукт найбільш ефективним короповим тригером який сприяє для годівлі риби. Повір..
249.00 грн.
Blood Plasma Powder
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Blood Plasma Powder - плазма крові проводитися зі свіжої свинячої крові шляхом фракціонування - це видалення гемоглобіну (червоних кров'яних тілець) - після процесу розпилення і сушки. Ця сировина застосовується в харчовій промисловості, головним чином, у виробництві м'ясних продуктів. Дуже добре за..
140.00 грн.
CC Moore Insect Protein Meal (белок из насекомых)
В наличии
Brand: CC Moore
CC Moore Insect Protein MealВсе продукты в линейке приманок CC Moore производятся под пристальным контролем качества и подчиняются строгим нормативным требованиям, которые способствуют более высоким уровням свежести, консистенции, ценности кормаХарактеристики:- темно-серая/черная тонкая гранулирован..
199.00 грн.
CC Moore Meggablend
В наличии
Brand: CC Moore
CC Moore Meggablend - сухая смесь птичьего корма из семян и продуктов яйца является частью невероятно популярной и успешной линейки продуктов Meggablend CC Moore. Она идеально подходит для использования в качестве ингредиента базового микса, обеспечивающего очень питательную комбинацию сахаров, масе..
239.00 грн.
CC Moore Meggablend Fruit
В наличии
Brand: CC Moore
CC Moore Meggablend Fruit - этот микс обладает достаточно мягким ароматом и хорошими связующими свойствами и состоит из высококачественного бисквита, цельных и дробленых семян, сахаров, фруктов и остальных ингредиентов с высоким содержанием питательных веществ, витаминов и минералов. Он может исполь..
239.00 грн.
CC Moore Meggablend Red
Нет в наличии
Brand: CC Moore
CC Moore Meggablend RedКак и другие два продукта серии Meggablend – Meggablend и Meggablend Sweet – Meggablend Red стал очень популярным среди рыболовов, а также производителей насадки и прикормки. Смесь состоит из двух сортов измельченных семян, зерновой муки грубого помола, яиц и знаменитого аттра..
269.00 грн.
CC Moore Meggablend Spice
Нет в наличии
Brand: CC Moore
    Meggablend Spice добавка CC Moore смесь, которая способна эффективно изменить пищевую привлекательность прикормок или базовых миксов. В этой добавке большое количество масел, за счет чего повышается энергетическая ценность прикормок. В составе добавки есть перемолотые зерновые, применя..
239.00 грн.
Egg Albumen (альбумін)
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Egg Albumen - високо якісний HNV інгредієнт, використовуваний в при виготовленні бойлів як відмінного сполучника і затверджувача приманок, вміст білка в ньому понад 80%.Він використовується в HNV в основному для зниження часу варіння і для отримання твердої зовнішньої оболонки бойла. Чим довше варят..
199.00 грн.
Показано с 1 по 24 из 31 (всего 2 страниц)