Главное меню
Корзина

Бойли нейтральної плавучості Soluble Wafters (розчині)

Бойли нейтральної плавучості Soluble Wafters (розчині)


Amnesia: Soluble Wafters (розчинні) - 12&15 мм Amnesia: Soluble Wafters (розчинні) - 12&15 мм
Новинка
Brand: Crazy Carp
Amnesia: Soluble Wafters (розчинні) - це розчинні бойли нейтральної плавучості, які мають комбінований склад тонучого та плаваючого бойла, що робить їх вибором номер один, коли риба харчується не активно. При потраплянні у воду, деякі частинки бойла піднімаються в верх, деякі осипаються в низ, створ..
199.00 грн.
Thai Belachan: Soluble Wafters (розчинні) - 12&15 мм Thai Belachan: Soluble Wafters (розчинні) - 12&15 мм
Новинка
Brand: Crazy Carp
Thai Belachan: Soluble Wafters (розчинні) - це розчинні бойли нейтральної плавучості, які мають комбінований склад тонучого та плаваючого бойла, що робить їх вибором номер один, коли риба харчується не активно. При потраплянні у воду, деякі частинки бойла піднімаються в верх, деякі осипаються в низ,..
199.00 грн.
Devil Squid: Soluble Wafters (розчинні) - 12&15 мм Devil Squid: Soluble Wafters (розчинні) - 12&15 мм
Відсутнє
Brand: Crazy Carp
Devil Squid: Soluble Wafters (розчинні) - це розчинні бойли нейтральної плавучості, які мають комбінований склад тонучого та плаваючого бойла, що робить їх вибором номер один, коли риба харчується не активно. При потраплянні у воду, деякі частинки бойла піднімаються в верх, деякі осипаються в низ,..
199.00 грн.
The Nutz: Soluble Wafters (розчинні) - 12&15 мм The Nutz: Soluble Wafters (розчинні) - 12&15 мм
Новинка Відсутнє
Brand: Crazy Carp
The Nutz: Soluble Wafters (розчинні) - це розчинні бойли нейтральної плавучості, які мають комбінований склад тонучого та плаваючого бойла, що робить їх вибором номер один, коли риба харчується не активно. При потраплянні у воду, деякі частинки бойла піднімаються в верх, деякі осипаються в низ, ство..
199.00 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)