Главное меню
Корзина

Ароматизатори

Brand: Crazy Carp
Журавлина є одним з найсильніших ароматів які ми маємо. Вона дає прекрасний фруктовий запах приманок які використовуються окремо або в комбінації (особливо добре поєднується з ароматами Squid або Crayfish (рак).Cranberry (журавлина) - є чудовою відправною точкою в якості базового аромату, який легко..
249.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Red Krill (криль) - справжня бомба серед ароматизаторів. Всі ми прекрасно знаємо, яким прекрасним ароматом володіє наш пелетс Krill Halibut Hook, якщо ви безуспішно намагалися створити бойл з таким же запахом і смаком, варто спробувати Red Krill, що б приготувати ідеальну принаду для коропа.Дозуванн..
249.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Чудовий горіховий аромат, який відмінно працює в будь-який час року. Для більшості приманок достатньо 5 мл на кг, це дасть вашим бойлам солодкий, кремово-горіховий смак.Дозування: 5-10 мл на 1 кг базової сумішіКраїна виробник: Голландія..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Банановий аромат успішно використовується протягом багатьох років, щоб додати красивий тонкий запах до різних приманок і є відмінною добавкою для бойлів на основі молочних протеїнів або горіхових базових міксах. Спробуйте змішати його з ароматом Scopex. Іншими відмінними комбінаціями є банан та Crea..
199.00 грн.
Belachan (белачан)
Новинка
Brand: Crazy Carp
Belachan - це ферментована рибна паста, яка використовується в індонезійській кулінарії і яка використовується протягом багатьох років в якості секретного зброї при ловлі риби. Він володіє відмінним смаком, який добре працює в базовій суміші для бойлів на основі рибного борошна або може використовув..
249.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Black Caviar & Cranberry - поєднання чорної ікри та журавлини дає фантастичний аромат. Дуже добре працює з базовими міксами на основі рибного борошна або пташиного корму. Цей ароматизатор є ключовим інгредієнтом легендарних бойлів Icelandic Red від Carp Company.Дозування: 3-8 мл на 1 кг базової ..
250.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Ми впевнено можемо сказати що це найкраща версія ароматизатора чорної смородини. Одночасно містить підсилювачі смаку, ароматизатори і атрактанти. Це ексклюзивна суміш робить його таким особливим і унікальним. Ви можете успішно використовувати чорну смородину з майже кожним видом базової суміші протя..
249.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Blood Fish - це абсолютно новий ароматизатор на ринку Європи. Він володіє незвичайним запахом риб'ячих нутрощів і крові (уявіть що ви чистите рибу). Абсолютно фантастичні результати були досягнуті з бойлами на рибному борошні. Якщо ви не боїтеся експериментів, цей аромат для Вас!Дозування: 5-10 мл н..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Этот аромат имеет характерный запах мотыля, карп воспринимает его как натуральный источник пищи. Это лучшая версия аромата мотыля, которую мы отбирали и тестировали, хорошо работает либо изолированно, либо вместе с Green Lipped Mussel или другими рыбными ароматами, но не бойтесь экспериментировать, ..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Якість цього смаку не має собі рівних. Він повинен бути присутнім в хорошій приманці, якщо ви реально хочете збільшити тягову силу вашої насадки. Спробуйте замочити в цьому ароматизаторі вашу пінку для зіг ріга, щоб зловити більше риби. У цьому ароматі присутня масляна кислота, яка, як ми знаємо, є ..
199.00 грн.
Насыщенный, гладкий сливочно-карамельный вкус, который очень хорошо сочетается с рецептами на основе птичьего корма и молочных белков. Карамельный крем, безусловно, очень хорошо сочетается с молочными протеинами, и эта комбинация объясняет, почему этот аромат оказался настолько разрушительным в соче..
349.00 грн.
Икра является одним из классических вкусов для карпа всех времен, но именно эта жидкость «Nature Identical» находится в своей собственной лиге! Она особенно хорошо подходит для приманок на основе рыбной муки, и когда мы использовали его в сочетании с нашими бойлами Black Snail, мы знали, что с самог..
349.00 грн.
Brand: CC Moore
Ultra Esterberry Essence - интенсивный ароматизатор с фруктово-цветочным профилем, основанном на сложном эфире, не содержащий масел. Очень мощный высокоаттрактивный, но тонкий аромат, который можно использовать на самых низких уровнях включения.Отлично сочетается со всеми фруктовыми и кремовыми прод..
299.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Кокос - відмінний аромат, який можна додавати як в солодкі, так і в пряні приманки. Це дає прекрасне солодке і округле кокосове вістря з особливим успіхом для використання на цілорічних принадах, які характеризуються деякими з найбільших продаються приманок. Scopex і вершкові ароматизатори добре пра..
199.00 грн.
Cranberry (Essential baits) - самый лучший и самый привлекательный аромат клюквы, который мы когда-либо видели, и тот, который хорошо работает в рецептах с рыбной мукой или на основе птичьего корма. Он также отлично работает при низких температурах, и мы используем его в наших замороженных готовых б..
349.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Crayfish Flavour - натуральне концентроване масло на основі раку. Цей чудовий ароматизатор буде розчинятися вертикально в товщі води і таким чином залучати рибу у всіх шарах води. Ароматизатор на основі раку поліпшить смакові якості будь-якої приманки і дасть величезний ефект.Улюблена насадка всім в..
299.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Дуже сильний чистий порошкоподібний аромат, має потужний рибний запах, який триває дуже довго і має сильну привабливість для риби. Він збільшує смакові якості приманки і ефективно збільшує споживання їжі, сприяє засвоюваності і поглинанню поживних речовин.На відміну від рідких ароматизаторів, запах ..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Останнім часом Frankfurter став справжнім "must have" серед ароматизаторів. Він особливо добре працює в пряних сумішах, але ми також пробували його в принадах на молочних протеїнах і знайшли результати однаково вражаючими. Спробуйте Frankfurter з м'яким тоном, схожим на Mulberry (шовковиці) або ство..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Ще одна класична комбінація фруктів та вершків. Це один з тих ароматів, який продовжує ловити коропа і амура рік за роком. У ньому присутні ніжні нотки вершкового крему і різних фруктів. Відмінно працює як на довгих сесіях, так і на короткий рибалках. Наш персональний фаворит серед солодких ароматів..
249.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Один з найбільш добре відомих і ефективних коропових ароматів, мідія дає сильний смак молюсків вашої приманки. Вам не потрібно додавати багато цього ароматизатора, щоб зробити дуже ефективну приманку.Дозування: 5-10 мл на 1 кг базової сумішіКраїна виробник: Англія..
249.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Maple Cream - клен, це ароматична речовина, яка проводиться з використанням Fenugreek. Наші друзі і партнери з Англії перевіряли цей аромат протягом багатьох місяців в різних кількостях і виявили що навіть 1 мл, виділить вашу приманку на дні водойми. Дуже добре поєднується практично з будь-яким аром..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Mexico Yucatan Honey (мед) - класичний аромат, який продовжує залучати коропа знову і знову.Дозування: 5-8 мл на 1 кг базової суміші.Країна виробник: Англія..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Повертаючись назад в 80/90-і, коли Milk B + був дуже добре відомий за його руйнівний вплив на приманку.Цей Milk B + має дуже сильний чистий порошкоподібний аромат. Він покращує смак приманки, збільшує споживання їжі і сприяє засвоєнню поживних речовин в приманці. Має дуже сильний і солодкий аромат, ..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Хто насправді хто не чув про монстер краб? Наш монстер краб є одним з найкращих і найсильніших який доступні на ринку (імпортується з Великобританії). На цей аромат дуже добре реагує саме великий короп. Дійсно переможець.Дозування: 2-6 мл на 1 кг базової суміші. Ідеально поєднується разом з нашою ба..
299.00 грн.
Показано с 1 по 24 из 61 (всего 3 страниц)