Главное меню
Корзина

Сухі зернові

Сухі зернові


Hemp Seed (насіння конопель) (1 кг)
Новинка
Brand: Crazy Carp
Вага
1 кг
3 кг
5 кг
20 кг
Конопля є однією з найбільш широко використовуваною короповою приманкою. Насіння конопель містять дуже високий рівень натуральних олій, тому короп знаходить їх дуже привабливими.Ми пропонуємо вам вищого сорту насіння конопель за конкурентоздатною ціною. Не всі зерна конопель які ви можете зустріти н..
120.00 грн.
Tiger Nuts Super Crush (1 кг)
Новинка
Brand: Crazy Carp
Приголомшлива суміш з чистих подрібнених тигрових горіхів. У міру дроблення горішків, вони виділяють природний цукор та масла, які допомагають суміші змішуватися з водою. Це означає, що Tiger Nuts Super Crush створює ідеально липку суміш для подачі в метод або при виготовленні куль. Вона відмінно пі..
199.00 грн.
Crushed Hemp Seed (500г)
Відсутнє
Brand: Crazy Carp
Crushed Hemp Seed - являє собою роздроблені насіння конопель найвищої якості і служить чудовою добавкою в суміші для «методу», спода, ПВА-стіків та іншого виду комбінованого підгодовування.Дрібні частинки конопель активно залучають рибу, виділяючи масло і ароматичні речовини, які зробили коноплю одн..
99.00 грн.
Tiger Nuts (12-18мм великий) (1 кг) Tiger Nuts (12-18мм великий) (1 кг)
Відсутнє
Brand: Crazy Carp
Діаметр
12-18 мм
Вага
1 кг
3 кг
5 кг
Tiger Nuts (тигрові горіхи) - ІспаніяЩо стосується зернових, то тигрові горішки, ймовірно найкраща альтернатива там, де заборонено використовувати бойли. Якщо правильно приготувати тигрові горіхи, їх високу привабливість і атрактивність можна буде порівняти з бойлами. Незважаючи на низьку засвоювані..
230.00 грн.
Niger Seeds (нуг абіссінський) (250г)
Відсутнє
Brand: Crazy Carp
Niger Seeds (нуг абіссінський) - містить 40% корисних масел та 18% білка, плюс дуже багатий Omega жирами і вуглеводами. Має пряний аромат і є дуже привабливим доповненням до будь-якої базової суміші. Відмінний інгредієнт для метод міксу або стік міксу.Дозування: близько 10-30 грам на 1 кг базової су..
99.00 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)