Главное меню
Корзина

Beta-Stim (натуральний бетаїн) - 500 мл

Beta-Stim (натуральний бетаїн) - 500 мл
Новинка -20 %
Beta-Stim (натуральний бетаїн) - 500 мл
  • Наявність: В наявності
  • Артикул: LFBS500
359.20 грн.
449.00 грн.
1 або більше: 359.20 грн.
Характеристики
Об'єм 500 мл

Beta-Stim - це повністю натуральний рідкий бетаїн темного кольору і один з кращих атрактантів на ринку сьогодні. Ця темна рідина виходить при виготовленні цукру з цукрових буряків, яка є природним кормовим стимулятором для коропа та інших видів риб. Вона використовується в промисловості з виробництва кормів для тварин з метою збільшити їх споживання. Будучи повністю розчинним у воді, риба абсолютно божеволіє від цієї рідини, і не тільки короп, але і амур.

Ця рідина може бути додана до всіх видів приманок: бойли, стік міксів, зернових, пелетса, донного підгодовування, метод міксів, а також ідеально підходить для замочування і використання її в якості діпа.

Чому цей рідкий бетаїн темний? Причина полягає в тому, що для отримання бетаїна прямо з цукрових буряків використовується специфічний процес. Ми вирішили вам надати дві версії рідкого бетаина, прозорий кормової стимулятор Liquid Betaine та цей продукт, який є більш природною версією і на думку англійська іхтіологів забезпечує кращий відгук риби.

Рекомендації з дозування: до 30 мл на кг

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре