Главное меню
Корзина

Програма The Nutz

Програма The Nutz

Хоча всі наші бойли дуже ефективні протягом всього року, покупці постійно запитували нас про якісну приманку на основі горіхів та пташиного корму для холодної води, і ось вона перед вами.

The Nutz містить молочні білки (Acid Casein і Rennet Casein), Whey Protein Concentrate, два різних горіхових борошна (борошно з тигрового горіха та арахісу), Vitamelo (замінник сухого молока для ягнят), борошно із зародків пшениці і кілька видів пташиного корму від Haith's . Ця приманка досить солодка, зі вершково - фруктовим ароматом. Травні добавки, такі як Brocacell (сухі дріжджі), підсилюють ефективність в холодну пору року, а молоко з тигрового горіха додає вершковий смак. За порадами наших друзів з Англії (спасибі команді Spotted Fin), ми також додали рідкий екстракт печінки, який повністю розчиняється у воді, створюючи водорозчинну хмару над приманкою, і таким чином звільняючи всі амінокислоти, які будуть вільно розсіюватися і відправляти привабливі харчові сигнали для коропа.

Під час тестування ми виявили, що ця приманка має величезну перевагу на водоймах з переважанням рибного борошна в літній період лову, коли більшість рибалок переключаються на свої звичайні приманки на основі рибного борошна.

Reflex Liquid: The Nutz Reflex Liquid: The Nutz
Новинка
Brand: Crazy Carp
Reflex Liquid: The Nutz - це інтенсивно жовтий, дуже привабливий «дим для насадки», який містить високий рівень нашої секретної суміші аромату The Nutz, вільні амінокислоти, масла та ефіри, що в комплексі значно підвищує ефективність вашої насадки. Ця рідина розповсюджується у всіх шарах води та кон..
249.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Crazy Carp Ready Method Pellets - поставляється в контейнері вагою 500 грамів, ці 2-мм гранули готові до використання відразу після відкриття! Вам не потрібно замочувати пелетс та просочувати його атрактантами, ми зробили це за вас. Ідеально підходить для флет годівниці, а також в пва стік. The N..
270.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Діаметр
12 мм
15 мм
Вага
125 г
Хоча всі наші бойли дуже ефективні протягом всього року, покупці постійно запитували нас про якісну приманку на основі тигрового горіху та пташиного корму для холодної води, і ось вона перед вами.The Nutz містить молочні білки (Acid Casein і Rennet Casein), Whey Protein Concentrate, борошно з тигров..
180.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Діаметр
12 мм
15 мм
Вага
125 г
Хоча всі наші бойли дуже ефективні протягом всього року, покупці постійно запитували нас про якісну приманки на основі горіхів і пташиного корму для холодної води, і ось вона перед вами.The Nutz містить молочні білки (Acid Casein і Rennet Casein), Whey Protein Concentrate, два різних горіхових борош..
180.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Діаметр
8 мм
10 мм
12 мм
The Nutz - дуже сильний молочно-горіховий аромат, в поєднанні з помаранчевим кольором, являється неймовірно ефективна насадка для лову обережного коропа. Не залежно від температури води, ці кульки допоможуть вам зловити більше риби в будь-яких ситуаціях.Platinum Pop-ups виготовлені на новому базовом..
170.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Діаметр
10 мм
12 мм
15 мм
The Nutz & Coconut Hybrid Wafters - дуже ефективні збалансовані насадочні бойли, які поєднанні з двох частин, одна половина тонучий варений бойл, а інша плаваючий (Pop-up). Така насадка, дасть Вам додаткові переваги: колір плаваючої частини та харчовий сигнал тонучої частини, а загальна зменшена ваг..
170.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Діаметр
10 мм
12 мм
15 мм
The Nutz & Strawberry Hybrid Wafters - дуже ефективні збалансовані насадочні бойли, які поєднанні з двох частин, одна половина тонучий варений бойл, а інша плаваючий (Pop-up). Така насадка, дасть Вам додаткові переваги: колір плаваючої частини та харчовий сигнал тонучої частини, а загальна зменшена ..
170.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Вага
500 г
1 кг
The Nutz: Active Stick Mix - удосконалений та суттєво поліпшений стік мікс, в який ми добавили декілька нових компонентів, в тому числі дробленні бойли преміум класу.Він створює привабливу хмару каламуті у всіх шарах води, з дуже потужними природними стимуляторами апетиту. Це ідеальний спосіб поліпш..
249.00 грн.
Brand: Crazy Carp
The Nutz: Bio-Active Booster зроблений на основі рідкого чорного бетаїна, амінокомплекса і активних ферментів, які допомагають розкласти білок на амінокислоти. Має характерний горіховий аромат з нотками ванілі і кориці. Також містить висококонцентровані речовини, натуральні екстракти, конопляну олію..
449.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Діаметр
10 мм
12 мм
15 мм
The Nutz & Pineapple Hybrid Wafters - дуже ефективні збалансовані насадочні бойли, які поєднанні з двох частин, одна половина тонучий варений бойл, а інша плаваючий (Pop-up). Така насадка, дасть Вам додаткові переваги: колір плаваючої частини та харчовий сигнал тонучої частини, а загальна зменшена в..
180.00 грн.
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)