Главное меню
Корзина

Halibut pellets (палтус) 8 мм (1 кг)

Halibut pellets (палтус) 8 мм (1 кг)
Halibut pellets (палтус) 8 мм (1 кг)
  • Наявність: В наявності
  • Артикул: HP81
169.00 грн.
Діаметр
2 мм
3 мм
4,5 мм
6 мм
8 мм
14 мм
20 мм
Вага
500 г
1 кг
3 кг
5 кг
Характеристики
Діаметр 8 мм
Вага 1 кг

Пелетс HALIBUT - це привабливі гранули практично чорного кольору. Цей продукт містить інгредієнти найвищої якості, такі як борошно з морської риби, рафінований риб'ячий жир і продукти крові. Унікальне поєднання цих інгредієнтів робить корм особливо привабливим для прісноводних риб.

Унікальний запах та смак - рибакам вже давно відома особлива сила привабливості кормів з додаванням продуктів крові. Ці спеціальні гранули мають високу водостійкість і особливо тривалий ефект, завдяки вмісту розчинних рибних і кров'яних протеїнів, які починають повільно виділятися з корми при його попаданні в воду.

Використовуючи гранули HALIBUT ви отримуєте унікальний моментальний ефект від прикормки в місці вашого лову. На ринку існує лише кілька продуктів зі схожою запахом і смаком. Спробуйте, і відкрийте для себе якість цього корму. Гранули HALIBUT відмінно поєднуються з наживками Krill Halibut Hook, Black Halibut Hook, Squid Halibut Hook, Robin Red Hook. Більш того, Ви можете використовувати їх з різними рідкими добавками, наприклад, Salmon Oil, Oyster Extract, Hemp Oil для створення Вашого унікального продукту.


Порада: ці гранули ідеально підходять для використання в теплу пору року, а гранули найменшого діаметра ідеально підходять для наповнення пва пакетів і пва стіків.


Вміст олії 15%, вміст білка 34%

Час повного розчинення у воді (2 мм): 20° - 1:00 год.

Час повного розчинення у воді (6 мм): 20° - 3:00 год.

Час повного розчинення у воді (8 мм): 20° - 4:30 год.

Час повного розчинення у воді (14 мм): 20° - 9:00 год.

Час повного розчинення у воді (20 мм): 20° - 20:00 год.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре